درباره ما

شرکت آوان درمان نوین

آوان درمان نوین (Avan Darman Novin) در سال 1397 به عنوان نماینده انحصاری شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید جهت توزیع و فروش و ارائه دهنده خدمات پس از فروش دستگاه تست قند خون آوان با شناسه‌ی ملی 14007605758 تاسیس گردید. این شرکت با بهره‌گیری و استخدام تیم با تجربه در زمینه دیابت و محصولات تست قند خون ماموریت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات بهتر در نقاط فروش و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان آغاز نمود. ما مفتخر هستیم که در جهت معرفی اولین دستگاه تست قند خون ایرانی با تکنولوژی بومی‌سازی شده گام برداشته‌ایم. این شرکت با شبکه‌ای از شرکت‌های بازاریابی، توزیع و نیز نقاط فروش تخصصی مشارکت داشته و از طریق بهترین کانال های توزیع دسترسی این محصول را سراسر مناطق ایران را بطور عالی پوشش می‌دهد. همکاری با این شرکت‌های توزیع‌کننده در سطح کشوری نشان دهنده حجم گسترده توزیع محصولات این شرکت و میزان تقاضای این محصولات در بازار بخصوص محصولات مرتبط با دیابت می‌باشد.

شرکت آوان درمان نوین همکاری نزدیک با مراکزی نظیر وزارت بهداشت، انجمن دیابت ایران، کلینیک‌های دیابت، بیمارستان‌ها، موسسات علمی، داروخانه‌ها، فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی و متخصصین حوزه سلامت دارد. این شرکت تاکید زیادی بر فروش و بازاریابی آموزشی و علمی، آموزش و دوره‌های کارآموزی، توسعه تجارت و مدیریت زنجیره تامین دارد. شرکت آوان درمان نوین در نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی شرکت نموده و نیز کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی لازم را برای مشتریان، توصیه‌کنندگان و خریداران نهایی خود برگزار می‌نماید.

نکته حائز اهیمت دیگر که در این شرکت یکی از و ماموریت های اصلی سازمان می‌باشد، ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان مختلف شامل نمایندگان استانی، داروخانه‌ها، مراکز درمانی و از همه مهم‌تر مصرف کننده نهایی می‌باشد. وجود واحدی مستقل در سازمان جهت ارائه خدمات حضوری به مشتریان و برای پاسخگویی تلفنی و مدیریت رضایت مشتریان و سنجش رضایت آنها نشان دهنده اهمیت شرکت به مشتریان و دستیابی به رضایت آنها می‌باشد.

about us

در کنترل و ارتباط باش. اپلیکیشنی برای مدیریت هوشمندانه دیابت

مدیریت دیابت و مراقبت از قند خون، رژیم غذایی و مصرف داروها به خودی خود امری بسیار دشوار و خسته کننده است. وظیفه‌ی اپلیکشن دیالوگ هموار کردن مسیر پر پیچ و خم کنترل دیابت برای عزیزان دیابتی می‌باشد.

با استفاده از دفترچه‌ی یادداشت قند خون، فشار خون، ورزش، وزن و کربوهیدرات اپلیکیشن، دیابت خود را کنترل کنید. با ذخیره ی آزمایشات، HbA1C و زمان مراجعه به پزشک در اپلیکیشن از عوارض طولانی مدت دیابت در امان بمانید. همچنین شما می‌توانید با استفاده از کربوهیدرات‌شمار اپلیکیشن دیالوگ (با دیتابیسی با بیش از هزار غذا) به صورت آگاهانه رژیم غذایی خود را انتخاب کنید.

شما با استفاده از نمودارهای اپلیکیشن دیالوگ می‌توانید بر تغییرات قند خون، وزن، فشار خون و HbA1C احاطه داشته باشید. همچنین با استفاده از اپلیکیشن دیالوگ می‌توانید با پزشک خود در ارتباط باشید و آن ها را در جریان درمان دیابت خود قرار دهید. همچنین می‌توانید با استفاده از توصیه‌کننده‌ی انسولین اصلاحی اپلیکیشن، از میزان حدودی انسولین اصلاحی تزریقی خود آگاه شوید.

footer shape